Elektrostatické postřikovače

Victory Innovations - Osvědčená elektrostatická technologie 

Victory Innovations postřikovače jsou široce využitelné v oblasti postřikování - nemocnice, úklidové firmy, hotely, potravinářství, školy a školky, zemědělství, vinařství, veterinární ambulance, přeprava zvířat, fitness, obchodní centra a kina, veřejná doprava, výletní lodě, domovy se speci , autopůjčovny, detailingová studia, DDD, prostory pro sport, kanceláře - všude tam, kde se využívají postřikové látky, (roztoky) na bázi vody.

 

Princip činnosti

statika-princip

Oblasti použití 

SANITACE

Často se používá s biocidy a dezinfekčními prostředky pro zařízení na zpracování potravin, výletní lodě, letadla, nákladní kontejnery, výrobní zemědělství, nemocnice, školy, veterinární kliniky, domovy a podniky.

DEKONTAMINACE

Používá se s vhodnými chemikáliemi k neutralizaci širokého spektra chemických látek, biologických činidel a toxických průmyslových chemikálií.

HUBENÍ ŠKODCŮ

Skvělé pro aplikaci insekticidů nebo dezinfekčních prostředků na místech, jako jsou sklady, údržba budov, restaurace, chovatelské stanice, stáje, stodoly a kurníky.

ODSTRANĚNÍ ZÁPACHŮ

kombinaci s vhodnými chemikáliemi odstraňte zápachy v autech, tělocvičnách, šatnách, restauracích, skládkách a mnoha dalších aplikacích.

 

Katalog ke stažení 1475181_PDF - Large

 

 

 

 

Další videa zde

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.