Proč POLYMPT?

Dnešní doba je ve znamení boje spotřebitelů za ekologičtější a k přírodě šetrnější produkty. Rostoucí popularita zboží označeného jako „bio“ či „eko“ je toho jasným důkazem. Jsme zastánci tohoto „naturefriendly“ životního stylu a proto jsme se rozhodli najít další možnosti, jak omezit potenciálně škodlivé chemikálie v našich životech. Prošli jsme vlastní domovy a našli jsme jednoho společného jmenovatele – chlór. Následovaly měsíce analýz a vývoje, ale výsledek se dostavil a jsme na něj patřičně hrdí.

Ekologické čistící a dezinfekční prostředky bez chloru POLYMPT jsou založeny na aktivních polymerech, které dokážou zastoupit dezinfekční účinek chloru bez rizika tvorby škodlivých chloraminů. Produkty POLYMPT jsou nezávadné i při dlouhodobém používání a to i pro děti a domácí zvířata.

Naše výrobky jsou testovány v akreditovaných laboratořích a podléhají nejpřísnějším normám a regulacím nejen v rámci České republiky. Dezinfekční přípravky na bázi polymerů se používají  jako alternativa ke chlóru při úpravě vod - bazénových i technických a také v oblasti plošné dezinfekce předmětů, prostor, ploch a vzduchu.

 

Produkty POLYMPT®

DEZINFEKCE VODY  POLY POOL a POLY WHIRLPOOL

POLY POOL je produktová řada určená k hygienickému zabezpečení vody v bazénech.

POLY WHIRLPOOL je produktová řada určená k hygienickému zabezpečení vody ve vířivkách, jakuzzi a kádích.

 

DEZINFEKCIA POVRCHOV A PREDMETOV - POLYMPT® 100

POLY HOME je produktová řada určená pro hygienické zabezpečení domácností.

POLY SPORT & SPA je produktová řada určená k hygienickému zabezpečení provozů typu fitness, wellness, beauty & spa.

POLY VET & PETS je produktová řada určená k hygienickému zabezpečení veterinárních prostor a chovatelských zařízení.

POLY UNIVERSAL je profesionální produktová řada určená pro hygienické zabezpečení zdravotnických zařízení, institucí, potravinářství, veřejné dopravy a pod.

POLY AIR je profesionální produktová řada určená pro hygienické zabezpečení rozvodů vzduchotechniky, klimatizací a vnitřních prostor.

POLY PROFI forte je profesionální koncentrovaná produktová řada určená pro hygienické zabezpečení zdravotnických zařízení, institucí, potravinářství, veřejné dopravy a pod.

 


Všechny naše dezinfekční prostředky jsou registrovány biocidy, certifikované Centrem pro chemické látky a přípravky, evidované v Národním toxikologickém a informačním centru, testovány dle normy ISO 17025. Splňují všechny požadavky na kvalitu a dovoz na trh ČR. POLYMPT s.r.o. je členem Cechu profesionálů DDD.


Upozornění: Před použitím si přečtěte návod k použití. Dezinfekční přípravky používejte bezpečně.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.