Anti kuna sprej

Novinka
Značka: POLYMPT
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Skladem

Prostředek funguje jako neviditelný plot odpuzující kuny a zabraňující poškození plastových, izolačních a pryžových komponentů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

MPT Anti kuna sprej vytváří ochranný film vytvořený ze speciálních éterických olejů, které kuny odpuzují a zajistí potřebný odstup. Prostředek funguje jako neviditelný plot zabraňující poškození plastových, izolačních a pryžových komponentů. Zabraňuje prokousnutí kabelů, hadic a pryže nebo zničení zvukově izolačních prvků, což může vést k nákladným poruchám vozidla a staveb. Jeho působení je založeno na vonných látkách, které jsou silně dráždivé pro kuny – zvířata s citlivým čichem. Funguje jako alternativa k ultrazvukovým odpuzovačům. Dobrá přilnavost umožňuje nástřik i na pohyblivé části. Po nanesení na vybraný povrch vytvoří speciální ochrannou vrstvu, která je dlouhotrvající a také odolná vůči teplu a atmosférickým vlivům. Je bezpečný pro životní prostředí, plasty, pryž a lakované povrchy.

Oblast použití:

osobní a nákladní automobily, obytné přívěsy, komory, sklady, podkroví a pod.

Návod k použití:

Pro zvýšení účinku odstraníte prach a nečistoty, výkaly hlodavců a peří. Nádobu důkladně protřepejte a následně přípravek rovnoměrně nastříkejte na vybraný povrch a nechte zaschnout. Na dosáhnutí optimální ochrany se doporučuje opaření pravidelně opakovat po 1-2 měsících.

Doplňkové parametry

Kategorie: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.