Černá barva lesklá

Novinka
Značka: POLYMPT
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem

Univerzální rychleschnoucí barva s dlouhodobou barevnou stálostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný popis
MPT Černá barva lesklá je univerzální rychleschnoucí lak s dlouhodobou barevnou stálostí, vysokou přilnavostí a krycí schopností. Je odolná proti vnějším povětrnostním vlivům, rzi, poškrábání, úderům kamínků a chemikáliím (včetně oleje, nafty, benzínu). Vhodná pro interiér i exteriér, pro hobby i profi aplikace, k použití na kov, dřevo, keramiku, kámen, beton, sklo a některé plasty.

Oblasti použití: Použitelný pro nové lakování a přelakování starých laků. Automobilový dřevařský a strojírenský průmysl, dekorativní práce, ke zkrášlení zvětralých povrchů a pod.

Návod k použití: Lakované povrchy musí být bez oleje, tuků, prachu a bez volně zachycených částic i bez rzi. Před aplikací pořádně sprej protřepejte (2mimuty od slyšitelného nárazu míchacích kuliček). Následně aplikujte ze vzdálenosti 20 - 25 cm na podklad křížovým postupem (jedna vrstva svisle/jedna vrstva vodorovně). V případě nutnosti postup lakování zopakovat. Před druhým lakováním počkejte na zaschnutí 20 – 30 minut. Záruka 5 let od data výroby uvedeného na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.