Čistič kontaktů

Novinka
Značka: POLYMPT
165 Kč 136,36 Kč bez DPH
Skladem
Je určen speciálně k čištění velmi citlivých elektronických a elektrických kontaktů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný popis
MPT Čistič kontaktů je oxidaci rozpouštějící bezbarvá tekutina s antikorozním účinkem. Je určen speciálně k čištění velmi citlivých elektronických a elektrických kontaktů v automobilech, audio soustavách, spínačích, relé, počítačích. Odstraňuje nečistoty, prach, tuk, olej, kondenzát a zbytky tavidla.

Oblasti použití:

Čistič kontaktů ve spreji lze použít všude tam, kde mohou vadné a opotřebované kontakty způsobit problémy. automobilová elektrika a elektrotechnika (rozdělovač, závěsné zásuvky, svíčky, startér, alternátor, svorkovnice, kontakty na pojistkových skříňkách, zásuvkové a šroubové kontakty, atd.)

Vlastnosti produktu:

Redukuje oxidaci a znečištění, zlepšuje sílu kontaktu, redukuje úbytek napětí, trvanlivě odstraňuje olejová a mastná znečištění, zabraňuje přeskakování jisker, odstraňuje bloudivé proudy, konzervuje, odpuzuje vodu. Nepoškozuje části kovů ani plasty.

Zpracování a ošetření podkladu: Ošetřované Části by měly být zbaveny hrubé špíny. Na silně zoxidovaných kontaktech by měla být tato zoxidovaná vrstva mechanicky odstraněna. Nádobu silně protřepat. Ze vzdálenosti cca. 20 – 30 cm nanést a několik minut nechat působit. Pozor! Nestříkat na části pod elektrickým proudem!

Doplňkové parametry

Kategorie: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.