Cockpit sprej bez silikonu

Novinka
Značka: POLYMPT
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem

Určen pro péči o přístrojovou desku, plastové, koženkové a gumové povrchy automobilů. Čistí, ošetřuje, chrání, konzervuje a dodává příjemný hedvábný lesk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný popis
MPT Cockpit sprej bez silikonu s jemnou pomerančovou vůní je určen k péči o přístrojovou desku, plastové, koženkové a gumové povrchy automobilů. Čistí, ošetřuje, chrání, konzervuje a dodává příjemný hedvábný lesk. Po ošetření dlouhodobě chrání proti znečištění, statické elektřině, vlhkosti, UV záření, osvěžuje barvy a odpuzuje prach. Neobsahuje silikon, takže ošetřený povrch se méně leskne, nelepí se a nehrozí riziko uklouznutí.

Oblasti použití:

Čištění a ošetření různých částí vozidel. Např.: přístrojová deska, koženková sedadla, gumová těsnění a rohože, obložení dveří a kufru a podobně.

Návod k použití:

Podklad zbavte hrubých nečistot. Před použitím nádobu dobře protřepejte. Rovnoměrně nastříkejte ze vzdálenosti asi 20 cm. Počkejte přibližně 30 sekund. Chcete-li dosáhnout výraznější barvy, nechte povrch déle bez utírání. Potom otřete a vyleštěte utěrkou s mikrovlákna nebo měkkou tkaninou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.