Grafitový sprej

Novinka
Značka: POLYMPT
220 Kč 181,82 Kč bez DPH
Skladem

Grafitový sprej je rychleschnoucí mazivo s vysokým podílem grafitového prášku, s dlouhodobým mazacím efektem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný popis
MPT Grafitový sprej je rychleschnoucí mazivo s vysokým podílem grafitového prášku, s dlouhodobým mazacím efektem, s dobrou přilnavostí a odolností vůči vysokým teplotám. Grafitový sprej účinně zabraňuje vrzání a pískání, zabraňuje připečení šroubových spojení a zabraňuje korozi.

Oblasti použití:

Grafitový sprej je užitečný pomocník s použitím na výrazně zatížené části. automobilový průmysl, hřídele, pouzdra, řídicí části, zámky, závěsy, nápravy a kabelové spoje, strojírenská výroba, šroubování, kluzná spojení, příruby, výroba trubek a trubkového připojení, údržba zbraní a mnohé jiné oblasti.

Vlastnosti produktu:
Vhodné pro teplotní rozmezí od -35°C do +450°C, chrání proti připečení, zabraňuje vzniku rzi, odolný vůči vysokému tlaku, stálý vůči slané vodě.

Zpracování, ošetření podkladu a použití: Podklad by měl být suchý a čistý bez prachu, staré zbytky maziva by měly být odstraněny. Nádobu silně protřepejte a to minimálně 2 min. od slyšitelného pohybu kuliček k míchání. Cíleně nastříkejte ze vzdálenosti cca. 20 - 25 cm. Přebytečný materiál odstraňte hadrem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.