Mazivo s teflonem

Akce
Značka: POLYMPT
199 Kč –15 %
Mativo s teflonem POLYMPT
199 Kč –15 % 169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Skladem

Mazivo s teflonem je vysoce hodnotné mazivo PTFE se silnými vodoodpudivými a antikorozními vlastnostmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MPTTECH™ Mazivo s teflonem

 

Mazivo s teflonem je vysoce hodnotné mazivo PTFE se silnými vodoodpudivými a antikorozními vlastnostmi. Je garancí silné přilnavosti i na rotujících  otáčejících se dílech, má výbornou mechanickou a teplotní stabilitu zabraňuje opotřebení zadření dílů. Chrání všechny pohyblivé části a zabraňuje zadření, pískání a vrzání v průmyslu a automobilech, elektrických systémech, zemědělství, lodní dopravě, domácnostech a slané vodě, slabým kyselinám louhům. neobsahuje silikon, pryskyřice ani kyseliny. Teplotní rozsah použití od -40 C d 250 C. Barva: světle hnědá.

Oblast použití: Dokonalé mazání míst s malou tolerancí a vysokým tlakovým zatížením např.: mazaní řetězů, lanovodů, pantů, kloubových spojení, táhla řízení, plynu a spojky, převody, přehazovače, pedálů, kluzných kolejnic, pouzderložisek, volnoběžných ozubení, škrtící klapky a pod.

Návod k použití: Před nanesením doporučujeme povrh důkladně očistit MPTTECH Čističem brzd. Nastříkat na podklad, zpravidlastačí jedna aplikace. Před použitím nádobu dobře protřepejte. Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před mrazem.  

Obsah: 400 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.