Ochrana dutin 400ml

Akce
Značka: POLYMPT
169 Kč –23 %
1101 mpt tech ochrana dutin
169 Kč –23 % 129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Skladem

Aerosolový přípravek na ochranu dutin proti korozi a oxidaci s vynikající penetrací

Detailní informace

Detailní popis produktu

MPT TECH™ Ochrana dutin

Speciální přípravek na ochranu dutin proti korozi a oxidaci s vynikající penetrací, která zaručuje průnik i do nejmenších prostor. Používá se pro trvalé konzervační práce v automobilovém průmyslu a v mnoha jiných odvětvích, kde je nutná trvalá ochrana dutin. Použitím se zamezuje zrezivění vnitřku dutiny.

Oblasti použití
Ochranu dutin je možné použít všude tam, kde je potřebná trvanlivá konzervace dutin. dveří, prahů, víka kufru, částí podvozku, bočních lišt, kapoty motorů vozidel, ochrana ocelových částí parabol světlometů, atp. Produkt lze použít také v průmyslové oblasti pro konzervaci strojů, spojů, čepů a ocelových dílů zemědělských a stavebních strojů proti korozi.

Návod k použití
Podklad by měl být suchý, bez prachu a mastnoty. Optimální teplota pro ošetření je 5 – 25°C. Teplotu dózy přivést do pokojové teploty, důkladně protřepat. Do dutin aplikujeme pomocí aplikační trubičky nasazené na ventilu. Nanést ve více vrstvách na konzervované plochy resp. do dutin. Při aplikaci nutno dózu držet ve svislé poloze. Po ukončení nutno aplikační trubičku vyčistit MPT TECH™ Čističem brzd. Neaplikovat v blízkosti zápalných zdrojů. Neaplikovat na gumové části těsnění oken a dveří. Ošetření dutin proti korozi opakovat v intervalu 3 let.

Obsah: 400 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.