Ochrana podvozku kaučuk

Akce
Značka: POLYMPT
199 Kč –30 %
1098 mpt tech ochrana podvozku kaucuk
199 Kč –30 % 139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem

Kaučuková ochrana vnitřních a vnějších částí karoserie ve formě aerosolu 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

MPT TECH™ Ochrana podvozku kaučuk

Chrání vnější a vnitřní části karoserie automobilu proti obíjení kamínky, vlivem počasí a vytváří maximální ochranu před působením vody a soli. Vytvoří vysoce elastickou ochrannou vrstvu, která je mimořádně odolná atmosférickému a mechanickému působení (např. nárazy kamenů, koroze, voda, sypací sůl, led, sníh atd.).

Oblasti použití
Používá se na podvozek, prahy karoserie (podběhy), lemy blatníků (falce), spodní části dveří, zavazadlový prostor a vnitřní blatníky. Má výbornou přilnavost, trvalou elasticitu i při nízkých teplotách, vysokou odolnost vůči otěru, rychle schne za 2 až 4 hodiny dle tloušťky. Od tloušťky vrstvy cca. 2 mm výrazně snižuje dunění a hluk. Vytváří charakteristický kroupkový povrch, který zůstává trvale elastický. Je přelakovatelná všemi lakovacími systémy.

Návod k použití
Ošetřované plochy musí být čisté, odmaštěné, suché, beze zbytků rzi a starých nátěrů. Teplotu nádoby přivést do pokojové teploty a silně protřepat (minimálně 2 minuty). Optimální aplikační teplota je 10 až 25 °C. Na opracovanou plochu nastříkat ve 2-3 vrstvách a nechat vyschnout. Doba schnutí jedné vrstvy 2 až 4 hodiny – závislé na okolní teplotě. Optimální vzdálenost nástřiku cca. 30 cm. Zastříkaný lak, stečený materiál očistěte MPT TECH™ Čističem brzd. Nestříkat na motor, hnací mechanismy, brzdové soustavy a výfuk.

Obsah: 500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Technické spreje
Obsah: 500 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.