Sprej na řetězy a lana

Značka: POLYMPT
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Skladem

Přilnavé mazivo pro dlouhodobé mazání vysoce namáhaných řetězů a drátěných lan všech typů

Detailní informace

Detailní popis produktu

MPTTECH™ Sprej na řetězy a lana

Sprej na řetězy a lana je přilnavé mazivo pro dlouhodobé mazání, pro vnější i vnitřní použití vysoce namáhaných řetězů a drátěných lan všech typů.

Sprej na řetězy a lana má mimořádnou přilnavost a je odolný proti tlaku, má vynikající penetrační vlastnosti, je voděodolný a tlumí hlučnost. Sprej na řetězy a lana lze používat na řetězy a lana všech druhů, ozubená kola, pohony vrat, čepy, šnekové převody, vysokorychlostní části strojů, klouby, spojky, válečky, kuličková ložiska a pružinové sestavy v mnoha odvětvích průmyslu. Je teplotně stabilní od -40 °C do +200 °C. Díky vysoké odolnosti proti kapání je vhodný pro rychle pracující řetězy, jako jsou řetězy motocyklů. Chrání řetěz a lano před korozí a prodlužováním. Vytváří elastický ochranný film i při vysokém namáhání a nízké teplotě. Pravidelné používání snižuje úbytek a dramaticky prodlužuje životnost řetězů, zabraňuje prodloužení, tření a opotřebení. Je vhodný pro O-, X- a Z-kroužky .

Použití: Odstranit staré mazadlo pomocí MPT TECH Čističi brzd, při silném znečištění pomocí kartáče, resp. špachtle. Nádobu silně protřepat až po slyšitelné nárazy kuliček na míchání. Ze vzdálenosti cca. 25 cm nastříkat. Po vypaření rozpouštědla vznikne dobře přilnavý mazlavý film (dodržet dobu penetrace). Podle účelu a místa použití po určitém intervalu postup zopakovat, k zabránění chodu na sucho a tím i zvýšenému otěru.

Obsah: 400 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.