PTFE/ Teflonový sprej

Novinka
Značka: POLYMPT
215 Kč 177,69 Kč bez DPH
Skladem

Suché teflonové mazivo. Nemastný, bezbarvý, separační, protikorozní mazací prostředek s vysokým obsahem teflonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný popis
MPT PTFE / Teflon sprej je suché teflonové mazivo. Nemastný, bezbarvý, separační, protikorozní mazací prostředek s vysokým obsahem teflonu. Po aplikaci vznikne suchý povlak, který slouží jako kluzný prostředek zabraňující pískání a skřípání. Zároveň redukuje tření a opotřebování na minimum.

Oblasti použití:

PTFE sprej lze použít všude tam, kde by prostředky obsahující olej nebo silikon negativně ovlivnily mazané povrchy. Např. jako povlak na vodící lišty a vodící kolejnice (v dřevozpracujícím průmyslu), jako povlak na skluzná a rolovací zařízení v oblasti transportu, kluzné lišty v textilním průmyslu, zipy a v průmyslu umělých hmot. Jako separační prostředek na formy v průmyslu umělých hmot, jako mazadlo pro různé kombinace materiálů, jako antiadhezivní prostředek u tekuté pryskyřice, pro odstranění pískání při kontaktu měkkého materiálu s tvrdým (např. guma na sklo), jako impregnace na silně savé materiály atp. Teplotně odolný od -180 do +260 °C.

Návod k použití:

Podklad by měl být čistý, suchý a zcela odmaštěný. Nádobu silně protřepat. Nanést ze vzdálenosti cca. 20-30 cm rovnoměrně v tenké vrstvě. Cca. 5-10 min nechat vysušit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.