Tekuté rukavice

Novinka
Značka: POLYMPT
305 Kč 252,07 Kč bez DPH
Skladem

 

Ochranná pěna na ruce tvoří neviditelný, vodotěsný ochranný film, který zabraňuje pronikání nejrůznějšího znečištění do pokožky, nehtového lůžka, vnitřní strany prstů atp.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MPT Tekuté rukavice je ochranná pěna na ruce tvoří neviditelný, vodotěsný ochranný film, který zabraňuje pronikání nejrůznějšího znečištění do pokožky, nehtového lůžka, vnitřní strany prstů atp. Takto ošetřená místa velmi dobře omyjete bez zbytečného drhnutí. Jsou použitelné všude tam, kde se vyskytuje silná a obtížně omyvatelná špína a kde je omezená práce v pracovních rukavicích. Tyto „neviditelné rukavice“ chrání před škodlivými, agresivními a dráždivými látkami.

Oblasti použití: Tekuté rukavice ve spreji jsou vyvinuty pro ochranu rukou před mastnými nečistotami a také před barvou, lakem, tmelem, olejem, sazí, asfaltem, bitumenovými produkty, prachem, PU pěnou, lepidlem, umělou pryskyřicí, silikonem, atp. Velmi vhodné pro ochranu před znečištěním při práci v garážích, dílnách, tiskárnách, autoservisech, svářečských dílnách, modelářství, stavebnictví a jiném průmyslu. Rovněž jsou vhodné pro ochranu pokožky rukou před plísněmi, viry nebo bakteriemi a v prevenci proti dermatitidě.

Vlastnosti produktu: Neobsahují silikonový olej. Tekuté rukavice po zaschnutí vytvoří prodyšný, nemastný, neviditelný ochranný film, s trvanlivou ochranou na dlouhou dobu, neomezují pohyb jako rukavice, zajišťují snadné čištění pokožky po ukončení práce.

Informace o použití: Nádobu před aplikací krátce protřepejte. Na ruku vymačkejte množství velikosti lískového ořechu a dobře rozetřete na pokožku. Místa jako nehtová lůžka, ošetřete velmi důkladně a nechte působit po aplikaci 1-2 min. až do zaschnutí. Po práci ruce omyjte vodou a mýdlem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.