Univerzální čistící pěna

Značka: POLYMPT
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Skladem

Aktivní univerzální čistící pěna ve spreji 400 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

MPT TECH™ Univerzální čistící pěna 

Aktivní čistící pěna, která díky svému složení čistících a ošetřovacích komponentů rozpouští znečištění zažraná do podkladů. Po vyčištění napomáhá chránit povrchy proti následnému znečištění.

Oblasti použití
Domácnosti, průmysl, hotely, gastro provozy, automotive a servisní střediska, dopravní prostředky, výroba, údržba a servis, montážní a úklidové služby, sportoviště a pod. 

Aktivní čistící pěna se zvlhčujícím účinek na sklo, keramiku, sanitární prostory, plasty, nábytek, hračky, zábradlí, kliky, madla a jiné. Také je vhodná k čištění potahů, koberců a čalouněných sedaček a křesel. Výborně odstraňuje nečistoty z plastových nárazníků, spoilerů, ochranných lišt a krytů, kapotáže motocyklů. Používá se také k čištění surfovacích prken, kol, lyží a lyžařských bot a pod.

Návod na použití 

Před použitím dobře protřepejte. Nastříkejte na čištěný povrch a nechte aktivní pěnu působit. Po rozpadu pěnové struktury čištěný povrch otřete a přeleštěte leštícím hadříkem, papírovou utěrkou nebo hadříkem z mikrovláken. V případě potřeby postup opakujte, resp. nechte působit delší dobu. Neaplikujte na horké povrchy, ani nepoužívejte při přímém slunečním záření. Před požitím na kůži, plasty, plexisklo a jiné citlivé povrchy nejprve otestujte na skrytém místě.

Obsah: 400 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.