Základní antikorozní barva šedá

Novinka
Značka: POLYMPT
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Skladem

Rychleschnoucí základní antikorozní barva pro ošetřování povrchů, upravených i neošetřených, z kovu, hliníku, skla, dřeva a kamene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MPT Základní antikorozní barva šedá

MPT Základní antikorozní barva šedá je rychleschnoucí základní antikorozní nátěr pro ošetřování povrchů, upravených i neošetřených, z kovu, hliníku, skla, dřeva a kamene. Zvlášť vhodná pro kovové povrchy jako ochrana proti korozi, spojovací můstek, plnící nátěr a jako základ pro povrchovou úpravu.

Vlastnosti:

Teplotně odolná do +130°C, krátkodobě do +200°C. Rychlé schnutí.

Vynikající krytí a plnění. Ochrana proti korozi. Snadno brousitelné za mokra i za sucha (od zrna 400). Vhodná jako podklad pro všechny lakové systémy (alkydová pryskyřice, nitrocelulóza, 1-K akrylové a 2-K akrylové laky). Vysoká odolnost vůči slané vodě, ropným produktům a většině chemikálií.

Návod k použití:

Lakované povrchy musí být bez oleje, tuků, prachu a bez volně zachycených částic a bez rzi. Velmi hladké povrchy lehce obruste- zdrsněte. Před aplikací pořádně sprej protřepejte (2 minuty od slyšitelného nárazu míchacích kuliček). Následně aplikujte ze vzdálenosti 20 – 25 cm na podklad křížovým postupem (jedna vrstva svisle / jedna vrstva vodorovně) ve dvou až třech tenkých vrstvách. Jedna vrstva suchá po cca 8 minutách, přetíratelný v závislosti na teplotě a tloušťce vrstvy po cca 30 minutách.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.