Zinkový opravný sprej

Akce
Značka: POLYMPT
159 Kč –18 %
Zinkový opravný sprej POLYMPT
159 Kč –18 % 129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Skladem

Aerosolový zinkový opravný lak pozinkovaných častí a dílů 400 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

MPT TECH™ Zinkový opravný sprej  

Rychle schnoucí lak, zabezpečující ochranu proti korozi čerstvě obroušených nebo řezaných materiálů. Je vhodný pro opravné práce pozinkovaných částí a dílů. Vytváří hladký lesklý film bez pórů, odolávající teplotě až 300 °C. Díky barevné shodě působí oprava korozivní ochrany jednolitě. Má vynikající elektrickou vodivost podporující elektrické svařování. Je přetíratelný. Vhodný do interiéru a exteriéru.

Oblasti použití   

Používá se v ocelářské, tovární a strojírenské výrobě, výrobě zařízení, strojů, nástrojů, dopravních prostředků, výrobě karoserií, v řemeslné výrobě a v mnoha dalších oblastech. MPT TECH™ Zinkový opravný sprej je vhodný pro studené zinkování kovů i opravy poškozených zinkových povrchů (např. vrty, svařovaná, řezaná místa).

Návod na použití 

Povrch musí být suchý, čistý a důkladně zbavený mastnoty, mazu a silikonu. Svary doporučujeme očistit ocelovým kartáčem, resp. brusným papírem nebo brousícím zařízením. Volně usazenou rez mechanicky odstraňte. Před použitím protřepávejte 2-3 minuty. Na správně připravené povrchy nanášejte ze vzdálenosti 20 – 30 cm (sprej držte co nejvíce svisle) v ucelených pásech a tenké vrstvě. TIP: Doporučujeme začínat a končit nástřik mimo podklad, dosáhnete tak rovnoměrného nanesení a eliminujete kapky na okrajích. Doporučujeme nanést dvě vrstvy. Je-li to nutné, nanášejte každou další vrstvu vždy v kolmém směru na předchozí směr nástřiku. V případě potřeby lze opravný nástřik ihned odstranit pomocí syntetického ředidla S6006 nebo S6001. Po aplikaci trysku vyčistěte (otočte nádobu dnem vzhůru a prostříkněte), předejdete tak ucpání.

Obsah: 400 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vydatnost: 2-3 m2
Tepelná odolnost: +300 °C
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.