Značkovací barva neon - modrá

Novinka
Značka: POLYMPT
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Skladem

Velmi sytá a rychleschnoucí barva pro trvalejší, viditelné a výrazné značení s vysokou krycí silou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný popis
MPT Značkovací barva neon je velmi sytá a rychleschnoucí barva pro trvalejší, viditelné a výrazné značení s vysokou krycí silou. Má využití při značkování a označování v různých oblastech: zemní práce, údržba silnic, topografické značkování, geologické studie, hornictví, lomy, stavebnictví, veřejné práce, průmysl, potrubí, inženýrské sítě, dekorace a pod.

Vlastnosti:

Má výbornou přilnavost na asfalt, beton, kov, různé povrchy vozovek, dřevo, trávu, zem, sportovní a dětská hřiště. Může být také aplikována na vlhké podklady i při nízkých teplotách do -20°C. Je odolná vůči povětrnostním vlivům, vodě, otěru a UV záření do 1 roku. Pokud byla barva aplikována na mokrý podklad, je tato doba kratší. Doba schnutí cca 10 minut. Neobsahuje těžké kovy a nezatěžuje životní prostředí.

Návod k použití:

Obsah dózy musí mít teplotu minimálně 10°C. Před použitím nádobu dobře přetřást, cca minutu od slyšitelného nárazu míchacích kuliček. Jemným tlakem protlačit pojistku na stříkací hlavě. Podklad musí být bez námrazy, oleje, tuků, prachu a volných částic. Ze vzdálenosti 15 až 20 cm stříkat na podklad.

Doplňkové parametry

Kategorie: Technické spreje
Objem: 500 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.