Filtrační kuličky 1,5Kg do bazénu s Dezinfekcí Poly Wascher

Akce
668 Kč –25 %
Untitled
668 Kč –25 % 499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem

Set pratelné filtrační koule pro bazénovou filtraci s pomocníkem Poly Washer. Dezinfekci kuliček a pračky použijte Poly Wascher - kuličky jsou opakovaně použitelné. Společně se postarají o čistou vodu v bazénu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační kuličky do pískového čerpadla 1,5 Kg 

  • RYCHLÉ VÝSLEDKY – Filtrační koule pro bazénovou filtraci jsou jednoznačně nutností pro každého, kdo má zahradní bazén. Svým vzhledem připomínají kuličky z vaty, ale poskytují rychlý filtrační efekt bazénové vody .
  • SNADNÉ POUŽITÍ - díky těmto malým kuličkám, které jsou vyrobeny z PET, můžete zapomenout na těžké a problematické filtrování vody v bazénu. Jedno balení o hmotnosti 1,5 kg nahrazuje cca 50kg filtračního písku, který vám vydrží velmi dlouho. 
  • EKONOMICKÉ - sada kuliček vystačí na 3-4 roky používání . Navíc díky nižšímu odporu způsobují snadnější proudění vody a nižší spotřebu energie čerpadla .
  • PRATELNÉ - kuličky jsou opakovaně použitelné. Kuličky vyjmeme z filtru a propereme v kbelíku s vodou. Pro důkladnější vyčištění je nejlepší kuličky vyprat v pračce na 30 °C, ovšem bez pracího prášku. Doporučujeme použít POLYMPT® WASHER.  Po vyprání neztrácejí své vlastnosti. Díky filtraci bude voda v bazénu

Dezinfekce pračky a prádla POLY WASCHER 

Výborně odstraňuje pachy a bakterie, viry, plísně i při praní ve vodě s teplotou pouhých 20°C. POLYMPT® WASHER je nehořlavý, nepoškozuje a nebělí žádné materiály, prádlo a oděv a nezpůsobuje korozi. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy, louh, formaldehyd, fenoly ani žádné těžké kovy. Jednoduchá manipulace a skladování. pH neutrální.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.