Likvidátor pachů a osvěžovač 2v1

Novinka
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Likvidátor pachů a osvěžovač 2v1 je vysoce účinný přípravek na neutralizaci, pohlcování a odstraňování pachů a zároveň příjemný osvěžovač prostoru. Produkt je ekologický, nezanechává skvrny a je vhodný pro všechny povrchy a typy textilií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Likvidátor pachů a osvěžovač 2v1 je vysoce účinný přípravek na neutralizaci, pohlcování a odstraňování pachů a zároveň příjemný osvěžovač prostoru. Produkt je ekologický, nezanechává skvrny a je vhodný pro všechny povrchy a typy textilií. Funguje na molekulární bázi s dlouhotrvajícím účinkem. Je vyrobený z látek rostlinného původu a vůní zabezpečující přírodní silice a vonné oleje.

Oblast použití :

Pohlcuje a neutralizuje a odstraní silný zápach zvratek, domácích zvířat, močí, zkažených potravin, cigaretový dým, plísní a pod. Vhodný pro turistickou a sportovní obuv a oblečení. Vhodný do dopravních prostředků, lodí, domácností, kanceláří, hotelů, chovatelských stanic a šaten.

Sportovní výstroj - Odstraní pachy všech typů sportovní výstroje , chráničů, rukavic a dalších potřeb. Velmi účinný pro hokejovou výstroj a fotbalové chrániče.

Poradí si s pachem závěsů, koberců , oblečení. Spolehlivě odstraní cigaretový zápach

Použití :

Produkt nanášejte ze vzdálenosti cca 15 cm v rovnoměrné vrstvě na povrch zapáchajícího povrchu. Doporučujeme ošetřovat z vnitřní strany oblečení. Silně zapáchající sportovní výstroj doporučujeme nanášet na celý povrch. Při odstranění pachů v prostoru - volně vystříkat do prostoru podle potřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMUNÁLNÍ HYGIENA A DOMÁCNOSTI
Objem: 200 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.