HJR FP2 respirator bez ventilu 50ks černý

Akce
699 Kč –64 %
FFP2 HJR CN99 11B
699 Kč –64 % 250 Kč 206,61 Kč bez DPH 5 Kč / 1 ks
Skladem

Respirátor HJR FFP2 bez ventilu, černý, 50ks, HJR-CN99-11B

Detailní informace

Detailní popis produktu

Evropský certifikovaný respirátor FFP2

NORMA: EN 149:2001 + A1:2009 (OOP-regulace (EU)2016/425)

FFP2NR CE0598

Úroveň ochrany: 95%

 

Kvalitní a výkonné respirátory 
Pracují s využitím elektrostatických vlastností, aby přilákaly a poté zachytily nejmenší z existujících částic.

Konstrukce bez ventilu zajišťuje, že uživatel nevydechuje potenciálně škodlivé organismy vůči ostatním v okolí. Výrobek je šetrný k pokožce a bez alergií.

Ochrana: FFP2
V balení: 50 ks
Barva: černá

V případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

 

JAK SE SPRÁVNĚ STARAT O RESPIRÁTOR?

Respirátor je většinou jednorázová pomůcka, kterou je třeba po použití nebo po kontaminaci zlikvidovat. Pokud nedojde k poškození respirátoru, doba použitelnosti se pohybuje v hodinách, většinou vydrží osmihodinovou změnu. Respirátor sundat z obličeje a znovu nasadit, ale je třeba manipulovat s ním tak, aby se člověk nedotýkal přední části a nekontaminoval respirátorem povrchy. S respirátorem se manipuluje za pomoci gumiček. Respirátory nejsou určeny k dezinfekci.

 

JAK SPRÁVNĚ NASADIT RESPIRÁTOR

Před prvním použitím je nutná důkladná hygiena rukou. Po umytí rukou přiložte vrchní část respirátoru na obličej a následně přitlačte na obličej jeho spodní část. Když respirátor dokonale přilehne na váš obličej, upravte elastické popruhy tak, aby jej udržovaly v bezpečné poloze.

Správně nasazený respirátor musí těsně doléhat na obličej a má zakrývat ústa, nos i bradu. Muži by měli být oholení, protože brada může způsobit netěsnost. Při skládání masky se dotýkejte pouze popruhů (gumiček), nikoli části, která filtruje vzduch.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.