Velká bezchlorová sada do vířivky

Akce Novinka
1 949 Kč –23 %
velka sada do vířivky
1 949 Kč –23 % 1 490 Kč 1 231,40 Kč bez DPH
Skladem

Velká bezchlorová sada do vířivky. Hygienické zabezpečení vířivky s objemem cca 1 m³ na 120 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká sada do vířivky  je určená pro všechny typy vířivých van – interiérové ​​i exteriérové, nafukovací, dřevěné kádě. Obsahuje bezchlorovou chemii určenou k péči o vířivou vanu při je napuštění a během sezóny. Při běžném provozu sada vystačí na hygienické zabezpečení vířivky po dobu 120 dní.

Obsahuje:

 • 2 l bezchlorové dezinfekce POLY WHIRLPOOL
 • 1 kg přípravku MPT OXI na oxidaci vody
 • 1,6 kg přípravku na snížení pH vody MPT pH MINUS
 • 1 x 250 ml bezchlorového čistícího prostředku pro vířivé vany  POLY SPA SANITIZER
 • 1 ks Digitální tester pH  DÁREK
 • 2 tablety na čištění kartušové filtrace DÁREK

POLY WHIRLPOOL má výrazný účinek proti bakteriím, řasám, virům a plísním. Přípravky jsou šetrné k životnímu prostředí, nepoškozují žádné materiály - jsou nekorozivní, pH neutrální, neobsahují aldehydy, fenoly a jsou nehořlavé. Udrží vodu ve vířivé vaně křišťálově čistou po celou sezónu. Přípravky nepoškozují stavbu ani technologii vířivky a na rozdíl od jiných preparátů jsou stabilní ve vodě i při vyšších teplotách.

POLY WHIRLPOOL je chemie nové generace.

Je ideální pro rodiny s dětmi, alergiky, ekzematiky, astmatiky. Plnohodnotně nahrazuje chlór a nabízí příjemnější koupání pro celou rodinu.

MPT OXI je rychle rozpustný sypký oxidační přípravek sloužící jako vysoce účinné činidlo pro bezchlorovou oxidaci vody v bazénech. Zvyšuje množství aktivního kyslíku ve vodě. Voda je po aplikaci čirá a jiskřivá. MPT OXI působí ve vodě kyselo a tím mírně snižuje hodnotu pH.

Přípravek MPT pH MINUS

Přípravek ke snížení pH bazénové vody

Ideální hodnota pH vody v bazénu nebo vířivce je 7,0. Pokud pH vody opustí vymezenou oblast 6,8-7,2, dochází ke snížení účinnosti a zvýšení spotřeby

dezinfekčních přípravků. Při nízkém pH (pH < 6,5) korodují kovové části a rychleji blednou barvy plastů a fólií v bazénu. Při vysokém pH (pH > 7,5) dochází

k zakalení vody a tvorbě řas. Může také dojít k podráždění očních spojivek a pokožky.

Vlastnosti

Přípravek MPT pH MINUS je ve formě nažloutlých perliček, dobře rozpustných ve vodě. Vodný roztok přípravku pH minus reaguje kyselo a proto se s ním

snadno snižuje pH vody.

Dávkování

Jak snížit hodnotu pH v bazénu? 100g přípravku pH mínus na 10m³ vody sníží hodnotu pH bazénové vody o 0,1. Odměřené množství přípravku dávkujte do nádoby s vodou, rozmíchejte a přidejte do bazénové vody. Dávkování provádějte při zapnuté cirkulaci.

Dávkuje se pouze 1× za 7-12 dní přímo do vířivé vany (skimmeru).

POLY SPA SANITIZER je revoluční koncentrovaný, intenzivně čistící nepěnivý prostředek, určený zejména k čištění vířivkových a perličkových van. Používá se také k čištění stěn a přepadových žlabů wellness vířivek. Výborně čistí a odstraňuje nečistoty, usazené v cirkulačním potrubí. Na ošetřeném povrchu vytváří aktivní vrstvu polymeru, která výrazně zpomaluje následné usazování nečistot.

Dávkování

200 – 250 ml/ 1m³  do znečistěné vody před jejím vypuštěním.

Pro ideální vyčištění celého systému nechte zapnuté všechny vodní i vzduchové prvky - atrakce minimálně 10 minut, při déle nečištěných vířivkách 20 minut. Potom vylijte veškerou vodu, opláchněte stěny a následně můžete napustit novou vodu.

V případě potřeby se přípravek může nastříkat na znečištěnou plochu vířivky, nechat působit a vyčistit.

Digitální měřič pH vody. Rozsah měření 0,0 - 14,0 pH

Digitální pH tester rychle a spolehlivě měří pH vody v bazénu, vířivé vaně nebo rybníku či akváriu. Naměřená hodnota se zobrazí okamžitě na digitálním displeji.

 • Vhodné do bazénů, vířivek, pro akvaristy, rybáře, laboratoře atd.

Vlastnosti

 • Ochranné plastové pouzdro
 • Přesné měření
 • Odolné provedení
 • Rozsah měření: 0,0-14 pH
 • Přesnost: pH + / - 0,1
 • Napájení: 3 x AG13 baterie
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.