Hygiena pro mazlíčky

Novinka
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem

Díky sadě pro Vaše mazlíčky budete mít zajištěno vše důležité a to bez chloru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dezinfekce pračky a prádla POLY WASCHER 1 l


Výborně odstraňuje pachy a bakterie, viry, plísně i při praní ve vodě s teplotou pouhých 20°C. POLYMPT® WASHER je nehořlavý, nepoškozuje a nebělí žádné materiály, prádlo a oděv a nezpůsobuje korozi. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy, louh, formaldehyd, fenoly ani žádné těžké kovy. Jednoduchá manipulace a skladování. pH neutrální.

Účinky

Eliminuje široké spektrum mikroorganizmů, má G+ a G- bakteridní (S. aureus, P. aeruginosa, P. hauseri (vulgaris), E. hirae, E. coli, S. uberis S. enterica, K. pneumoniae podle EN 1276:2019 - 1 min), virucidní (obalené viry, koronaviry podle EN 14476+A2:2020 - 15 min a EN 13610:2003 - 60 min ) a protikvasinkové (C. albicans - 10 min) a protiplísňové (A. niger/ brasiliensis - 15 min podle EN 1650:2019) účinky a spořicidní (C. difficile a B. subtilis podle EN 13704:2018).

Použití

Přípravek nastříkejte přímo na znečištěný oděv, nebo přidejte přímo do praní, což umožňuje zajistit prádlu hygienickou čistotu bez potřeby praní při vysokých teplotách. Zároveň je takto preventivně ochráněna pračka před tvorbou biologického nánosu na vnitřních, nedostupných částech pračky. Teplota vody neovlivňuje účinky dezinfekčního prostředku POLYMPT® WASHER.

Dávkovaní

Pro baktericidní a fungicidní účinek dávkujeme v poměru 40 ml POLYMPT® WASHER na 10 litrů vody (jedno praní). Pro virucidní a mykobaktericidní účinek dávkujeme v poměru 350 ml POLY WASHER na 10 litrů vody (jedno praní).

POLYMEROVÁ DEZINFEKCE POLY CLEANER FOAMING FORTE 1 l


Pěnivý čistící a dezinfekční prostředek na podlahy POLYMPT®

Je nehořlavý, nepoškozuje ošetřované materiály, neobsahuje chlór, alkoholy, aldehydy ani fenoly. Nemá vedlejší účinky.

Je vhodný na všechny typy podlah a povrchů (umakart, smalt, keramika, guma, korek, kovy, plasty, přírodní a umělé kameny, nerez, hliník…).

Spolehlivě ničí - multirezistentní bakterie - viry - plísně - kvasinky - řasy - zanechává povrchy chráněné proti mikroorganismům.

Vlastnosti

Je nehořlavý, nepoškozuje ošetřované materiály, neobsahuje chlór, alkoholy, aldehydy ani fenoly. Nemá vedlejší účinky.

Je vhodný na všechny typy podlah a povrchů (umakart, smalt, keramika, guma, korek, kovy, plasty, přírodní a umělé kameny, nerez, hliník…).

Účinky

Má baktericidní (5 min), virucidní (15 min) a protikvasinkový (60 min) účinek.

Dávkování

1. Běžné dávkování 30 ml/10 litrů vody,

2. Silně znečištěné povrchy 70 ml/10 litrů vody 3. Exrémně znečištěné povrchy 100 ml/ 10 litrů vody

POLY VET & PETS VETERINÁRNÍ POLYMEROVÁ DEZINFEKCE 0,5 l


Profesionální polymerová dezinfekce POLYMPT® chovatelských zařízení, pomůcek a veterinárních prostor

Je nehořlavý, nepoškozuje žádné ošetřované materiály – je nekorozivní. Neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. pH neutrální.

Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým, spořicidním a protiplísňovým účinkem bez jakéhokoli negativního vlivu na ošetřované materiály. Ideální dezinfekce pro psy a kočky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.