POLY BABY POOL

Novinka
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Skladem
Bezchlorová chemie do dětského bazénu - dezinfekce bazénové vody v nafukovacích bazénech
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezchloróvá dezinfekce bazénové vody v dětských a nafukovacích bazénech

POLY BABY POOL je novodobý tekutý koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody v dětských a nafukovacích bazénech. Tato chemie do bazénu je charakteristická svým výrazným účinkem proti bakteriím, řasám, virům a plísním.

POLY BABY POOL je určen k dezinfekci a hygienickému zabezpečení vody.

Vlastnosti

V použitých koncentracích je chemie do bazénu šetrná k životnímu prostředí, nepoškozuje žádné materiály - je nekorozivní, pH neutrální, neobsahuje aldehydy, fenoly, je nehořlavý. Ošetřená voda není cítit chlórem, neničí plavky, nedráždí pokožku, oči ani sliznice, nenarušuje stavbu ani technologii bazénu, nebělí bazénovou fólii. Je vhodná pro alergiky, astmatiky, ekzematiky, ideální pro rodiny s dětmi a lidi s citlivou pokožkou.

Dávkování

Upravte pH vody na úroveň 6,8 – 7,2.

Dávkujte 10 ml/100 L aplikujte přímo do vody každých 5 dní. Ošetření proveďte bez přítomnosti osob v bazénu. Koupat se lze po řádném promíchání bazénové vody. V případě znečištěné vody je třeba vodu vyměnit. Pro dlouhodobé udržení kvality vody doporučujeme kombinovat s dávkováním oxidačního přípravku MPT OXI podle návodu a pravidelně kontrolovat pH.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.