Absorpční hygienické podložky 60x45cm 50ks Purlov

Akce Novinka
299 Kč –18 %
Screenshot 20240216 110130 Chrome
299 Kč –18 % 245 Kč 202,48 Kč bez DPH
Skladem

JEDNORÁZOVÝ HYGIENICKÝ ABSORPČNÍ PODKLAD x 50 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Absorpční hygienická podsada - sada 50 ks, modrá

Jednorázové podložky jsou ideální pro ochranu lůžkovin a postelí v domácnostech, nemocnicích a pečovatelských domech, stejně jako pro obložení kotců a bedýnek pro zvířata.

Jsou měkké a navíc se nedelaminují absorbují veškerou vlhkost extrémně rychle a přesně a zajišťují tak nejlepší ochranu.

Vrstvy v jednorázových podložkách jsou navrženy tak, aby poskytovaly rovnoměrné rozložení vlhkosti.

Spodní vrstva hygienických vložek je tvořena vlhkostí nepropustnou fólií, která navíc dokonale přilne k povrchu a neklouže po posteli.

Vše okraje jednorázových podložek jsou navíc utěsněny - žádná z nich neprosákne na povlečení nebo matraci a zároveň zajistí plný komfort a sucho při použití savé podložky.

Hygienické vložky budou ideální pro obložení postelí.

Absorpční vložky poslouží zejména ženám v šestinedělí - v nemocnicích i doma, ale také seniorům nebo s urologickými problémy - nejen doma, ale také v nemocnicích a domovech pro seniory.

K podložení dětské postýlky nebo kočárku lze použít jednorázové podložky, které ochrání povlečení a matraci při promočení pleny.

Absorpční vložky se mohou hodit také všude tam, kde je třeba přebalovat dítě, i později – například při učení se na nočník.

Výhodou jednorázových podložek je množství různých aplikací.

Budou užitečné i pro všechny majitele domácích mazlíčků - savé podložky lze použít do čůracích pelíšků i pelíšků a kotců pro štěňata.

JEDNORÁZOVÝ

vložky jednoduše vyhodíme - promočené povlečení nemusíte prát.

VYSOKÁ ABSORPCE

Podkladové báze jsou extrémně savé (absorpce 400 ml), díky čemuž se do nich veškerá tekutina okamžitě vsákne.

VODĚODOLNÝ

Podložky mají vlhkost nepropustnou vrstvu, díky které zůstává povlečení suché.

UNIVERZÁLNÍ

Mají množství různých aplikací, jsou vhodné pro děti, ženy v šestinedělí, nemocné a seniory a lze je použít i pro zvířata.

HYGIENICKÁ PODLOŽKA - SADA 50 KUSŮ

JEDNORÁZOVÝ- jsou jednorázové podložky vyrobené z nepromokavého PE materiálu na spodní straně a měkké netkané textilie na horní straně. Kombinace těchto materiálů nám dává savost a voděodolnost.

VYSOKÁ ABSORPCE-podkladové báze jsou extrémně savé (absorpce 400 ml), díky čemuž se do nich veškerá tekutina okamžitě vsákne. Díky této podložce bude zadržována vlhkost a podlahy nebo kotce budou vždy čisté a suché.

VODĚODOLNÝ-podložky mají vlhkost nepropustnou vrstvu, díky které zůstává ohrádka suchá. Zadní strana má 4 utěsněné okraje, aby se zabránilo úniku.

PRO ZVÍŘATA -Výhodou jednorázových vložek je řada různých aplikací. Budou se hodit i všem majitelům domácích mazlíčků – savé podložky lze použít do čůracích pelíšků i pelíšků pro štěňata a kotců.

SPECIFIKACE- modrá barva; materiál: netkaná textilie, papír, materiál PE; 5 vrstev; nasákavost 400ml; rozměry (délka / šířka): 60 / 45cm; hmotnost 1,5 kg.

- modrá barva

materiál: netkaná textilie, papír, PE materiál

počet vrstev: 5

savost: 400ml

rozměry (délka / šířka): 60 / 45 cm

hmotnost soupravy:1,5 kg

50 kusů

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.