HYGIENICKÁ ABSORPČNÍ PODLOŽKA 60 X 90 CM S POLY WASHER 1L

799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem

Praktický set pro Vaše mazlíčky a tekutý dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci praček a prádla 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIVERZÁLNÍ - hygienické podložky jsou spolehlivé a skvěle hodí pro výcvik zvířat. Jsou vhodné pro štěňata i starší nemocné psy. Hygienické podložky lze použít nejen pro psy, ale i kočky a dokonce i králíky.
SÁČKY SOUČÁSTÍ BALENÍ - součástí balení jsou sáčky v rolích. K dispozici jsou 2 role. Každá role obsahuje 15 kusů silných, odolných sáčků.
Podložka má 4 utěsněné hrany pro ochranu před protečením. Vytlačený vzor na vnitřní straně rohože je savější, kapalina teče každým žlabem, což má za následek větší savost. Najednou absorbují až 350 ml kapaliny.
4 VRSTVYY – rohože jsou vyrobeny ze 4 vrstev, jako jsou: vlákno, péřová buničina, absorpční pryskyřice, fólie. Vnější fólie zaručuje vysokou odolnost proti roztržení a voděodolnost.


SPECIFIKACE

Barva: modrá / bílá
Vrstvy: vlákno, péřová buničina, absorpční pryskyřice, fólie
rozměr podložky: 60 x 90 cm
rozměry sáčku: 30 x 22 cm
hmotnost soupravy v balení: 6,5 kg
SADA OBSAHUJE

100 primerů
2 role sáčků (30 ks )
Jsou měkké a nerozmazávají a navíc extrémně rychle a důkladně absorbují vlhkost a poskytují tak tu nejlepší ochranu.

POLYMEROVÁ DEZINFEKCE POLY WASHER - PRAČKY A PRÁDLA


POLYMPT® WASHER je tekutý dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci praček, prádla v domácnostech, zdravotnictví, školství, hotelnictví a restauracích, sportovního i outdorového oblečení, neoprenů a pod. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály.

Je lze jej použít pro ruční praní i pro praní v pračce

Vlastnosti

Výborně odstraňuje pachy a bakterie, viry, plísně i při praní ve vodě s teplotou pouhých 20°C. POLYMPT® WASHER je nehořlavý, nepoškozuje a nebělí žádné materiály, prádlo a oděv a nezpůsobuje korozi. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy, louh, formaldehyd, fenoly ani žádné těžké kovy. Jednoduchá manipulace a skladování. pH neutrální.

Účinky

Eliminuje široké spektrum mikroorganizmů, má G+ a G- bakteridní (S. aureus, P. aeruginosa, P. hauseri (vulgaris), E. hirae, E. coli, S. uberis S. enterica, K. pneumoniae podle EN 1276:2019 - 1 min), virucidní (obalené viry, koronaviry podle EN 14476+A2:2020 - 15 min a EN 13610:2003 - 60 min ) a protikvasinkové (C. albicans - 10 min) a protiplísňové (A. niger/ brasiliensis - 15 min podle EN 1650:2019) účinky a spořicidní (C. difficile a B. subtilis podle EN 13704:2018).

Použití

Přípravek nastříkejte přímo na znečištěný oděv, nebo přidejte přímo do praní, což umožňuje zajistit prádlu hygienickou čistotu bez potřeby praní při vysokých teplotách. Zároveň je takto preventivně ochráněna pračka před tvorbou biologického nánosu na vnitřních, nedostupných částech pračky. Teplota vody neovlivňuje účinky dezinfekčního prostředku POLYMPT® WASHER.

Dávkovaní

Pro baktericidní a fungicidní účinek dávkujeme v poměru 40 ml POLYMPT® WASHER na 10 litrů vody (jedno praní). Pro virucidní a mykobaktericidní účinek dávkujeme v poměru 350 ml POLY WASHER na 10 litrů vody (jedno praní).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.